PODDASZA – Ocieplenie Poddasza Pianką

budownictwo mieszkaniowe

Poddasze, to szczególnie newralgiczny element budynku pod względem ucieczek ciepła lub jego napływu. Jak osiągnąć wysoki komfort użytkowania bez wysokich rachunków za ogrzewania czy chłodzenie? Inwestorzy coraz częściej zadają sobie te pytania. Jak ocieplić poddasze i czym ocieplić poddasze, żeby uzyskać oczekiwane zadowolenie z funkcji pełnionej przez izolację? W praktyce sprowadza się to wszystko do rozwiązania dylematu: wełna czy piana? Dylemat występuje coraz częściej i masowo, od kiedy tradycyjna metoda ocieplenia poddasza zderzyła się z ociepleniem poddasza pianką PUR. Dotychczasowe zalety tradycji stanęły pod wielkim znakiem zapytania w konfrontacji z atutami, jakimi dysponuje izolacja poddasza pianą.

schemat dachowy system natryskowy

Lekkie, paro-przepuszczalne i elastyczne pianki PUR o nazwach SealGuard 500 i HydroCeal 500, to przede wszystkim: bez łączeniowe bariery termoizolacyjne, dla instalacji których nawet najbardziej skomplikowany kształt izolowanego poddasza nie stanowi żadnego utrudnienia dla precyzyjnego umieszczenia materiału izolacyjnego. Ocieplenie poddasza pianką, wykonywane natryskowo agregatem do piany PUR, to również wszechobecna szczelność, uzyskana właśnie dzięki izolacji natryskowej, bez wspomagania się (jak w przypadku tradycyjnych metod) żmudnym docinaniem i sztukowaniem materiału izolacyjnego, obkładanego dodatkowo foliami i membranami. Izolacja poddasza otwarto-komórkową pianką SealGuard 500 lub HydroCeal 500, to wreszcie komfortowe warunki użytkowania pomieszczeń bez względu na panującą za oknem porę roku. Poddasze ocieplone pianką z naszej oferty, to gwarancja ciepłych wnętrz zimą, suchych jesienią, przyjemnie chłodnych latem i dodatkowo cichych przez cały rok. Produkty SealGuard 500 i HydroCeal 500, to w końcu bezpieczeństwo środowiskowe, zdrowotne i pożarowe oraz brak drażniącej woni i lotnych związków organicznych.

budownictwo mieszkaniowe

Ocieplenie poddasza pianką SealGuard 500 lub HydroCeal 500, to rozwiązanie zagadnienia – jak osiągnąć wysoki komfort wnętrz i niskie koszty użytkowania budynku

budownictwo mieszkaniowe

MIESZKAJ LEPIEJ I TANIEJ

TWÓJ OPIEKUN PROJEKTU

KONTAKT Z MIEJSCOWYM PRZEDSTAWICIELEM