Energooszczedność systemów PUR

Ocieplenie poddasza pianką pobudza wyobraźnię

Ocieplanie pianką PUR redukuje koszty ogrzewania i klimatyzacjiWyobraź sobie redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji do 50%
Wyobraź sobie konstrukcję, która niweluje hałas
Wyobraź sobie szczelną, ekologiczną kopertę Twojego budynku
Wyobraź sobie ciepło w Twoim domu podczas chłodów
Wyobraź sobie chłód w Twoim budynku podczas upałów
Wyobraź sobie nieprzerwany komfort i ekonomię bez względu na upływające lata
Wyobraź to sobie wszystko jednocześnie

Dzięki unikalnemu efektowi „uszczelnienia” i bardzo niskiej przewodności cieplnej, budynki i obiekty, w których stosuje się izolacje pianą PUR marki Lallafom USA, posiadają wysoki współczynnik oporu cieplnego konstrukcji a w rezultacie – efektywnie obniżone zapotrzebowania na energię we wszystkich typach budownictwa.

Izolacja pianą PUR redukuje koszty eksploatacji budynków

Piana PUR bezpośrednio po aplikacji stwarza z izolowaną powierzchnią konstrukcji jednolitą formację, pozbawioną wszelkich nieszczelności, łączeń czy przestrzeni powietrznych i stanowi solidną barierę dla przepływu temperatur. Udowodniono, że ocieplenie poddasza pianką i izolacja pianą PUR pozostałych elementów konstrukcji budowlanej materiałami poliuretanowymi w jakości Lallafom USA, obniża standardowe zapotrzebowanie energetyczne obiektów do 50%.

ciepło zimą, chłodno latem, cicho zawsze - pianka PUR

Ocieplanie Pianą PUR przyszłością energetyczną budownictwa

Technologia ociepleń poddaszy pianką i izolacja pianą PUR przegród budowlanych, to przyszłość w oszczędzaniu energii i ta przyszłość nadeszła już teraz! Niezależnie od tego, czy jesteście już posiadaczami domów, czy znajdujecie się w trakcie ich budowy lub zakupu – Lallafom USA oddaje w wasze ręce oszczędne i ekologiczne rozwiązania w najefektywniejszej technologii termo i hydroizolacji pianami PUR i silikonowymi powłokami ochronnymi.

Odwiedźcie głębiej naszą stronę internetową i poznajcie, dlaczego izolacja pianą PUR marki Lallafom USA będzie Waszym właściwym wyborem przy budowie lub modernizacji budynków.

TWÓJ OPIEKUN

KONTAKT Z MIEJSCOWYM PRZEDSTAWICIELEM