Konkurencyjna Jakość Produkcji Pian PUR

konkurencyjność pian do ociepleń w naszej ofercie
Konkurencję w Izolacjach Pianą PUR Oceniamy Tylko w Kategoriach Jakości Wychodzącej Produkcji

Bezwarunkowo, konkurencyjność jest kluczowym elementem gospodarki rynkowej i kreuje wzajemne oddziaływania rynkowe, charakteryzujące się dużą intensywnością i stałą rywalizacją. W szczególności rywalizacja ta objawia się w formie walki rynkowej między podmiotami gospodarczymi tej samej branży o bardziej korzystne warunki produkcji i zbycia towarów.

Rynek produkcji i zbycia systemów izolacji pianą PUR w Europie nie jest jeszcze tak mocno rozwinięty jak na kontynencie amerykańskim. Pomimo tego i tu o konkurencji w branży ociepleń budowlanych pianką natryskową mówić już można. Ponieważ nie ma ograniczeń, co do ilości uczestników w rynku ociepleń budowlanych, występuje wystarczająco duża liczba produktów różnych producentów, nie ma zależności jednych producentów od drugich. Jednak obok pozytywnych elementów i warunków rozwoju rynku konkurencji, niektóre czynniki zmniejszają tempo tego rozwoju. W szczególności mają tu miejsce fakty przemilczania ważnych dla użytkownika i odbiorcy informacji na temat cech materiału lub praktyk rozpowszechniania nie prawdziwych informacji na temat sposobu, miejsca produkcji, jakości lub ilości towarów.

konkurencyjność pian do ociepleń w naszej ofercie

Przewaga Jakościowa na Drodze Rozwoju Branży Fenomenalnych Systemów Ociepleń Pianą PUR

Zarząd firmy LALLAFOM USA jest zwolennikiem konkurencji, opartej wyłącznie na rywalizacji jakościowych cech producenta, które mają odzwierciedlenie zarówno w jakości wychodzącej produkcji, jak i w umiejętnie zbudowanej polityce marketingu i zarządzania.

Dzisiaj podstawowe cechy naszej przewagi nad konkurencją, to:

  • dokładne informowanie konsumentów o miejscu produkcji naszych wyrobów (USA)
  • wysoka jakość produkowanych systemów, uwarunkowana stabilną gęstością z zachowaniem właściwości fizyczno-technicznych w czasie całego okresu użytkowania, doskonała adhezja do izolowanej powierzchni , ekologiczność (brak w składzie freonu, formaldehydów, VOC i innych substancji szkodliwych)
  • certyfikacja nie tylko w państwie producenta, ale też „lokalnie” tj. w krajach, gdzie stosowane są dane systemy poliuretanowe
  • stały dostęp do pełnej gamy produktów ociepleń poddaszy pianką PUR, izolacji ścian, elewacji i fundamentów, będących w stanie rozwiązać wszelkie problemy termo i hydroizolacyjne dowolnych konstrukcji
  • najbardziej atrakcyjna cena w stosunku do branżowych produktów konkurencyjnych, występujących na rynku

TWÓJ OPIEKUN

KONTAKT Z MIEJSCOWYM PRZEDSTAWICIELEM