MEGA PIANA z poliuretanowej „doliny krzemowej”

23 grudzień, 2019

Co wnosi MEGA SealGuard 500

Rynek poliuretanowy w Europie ma pełną możliwość kolejnego przełamania standardów i wymazania mitów na temat bezpieczeństwa zdrowotnego i ekonomicznej opłacalności natryskowych izolacji poliuretanowych.

Made-in-Texas

Marka LALLAFOM USA oferuje MEGA produkt pochodzący z TEXASU, czyli ze swoistej „doliny krzemowej” przemysłu poliuretanowego. Otwarto-komórkowa piana izolacyjna serii SealGuard 500 łączy w sobie i realizuje równocześnie najlepsze wyobrażenia izolacyjne odbiorcy końcowego i oczekiwania firm wykonawczych.

BezZapachowy

Inwestor po raz pierwszy ma do czynienia z natryskową izolacją poliuretanową TOTALNIE BEZWONNĄ, nie budzącą jakichkolwiek obaw zdrowotnych. Wykonawca po raz pierwszy ma do czynienia z technologią poliuretanową nie wywołującą u klienta szczegółowych pytań z dziedziny chemii lub tych bardziej ogólnych typu: czy ten zapach jest w normie i jak długo pozostanie.

CałoRocznaAplikacja

Inwestor po raz pierwszy ma nieograniczone porą roku czy temperaturami otoczenia możliwości wyboru dowolnego i dogodnego dla siebie terminu wykonania prac izolacyjnych. Wykonawca po raz pierwszy wykona zlecenie w każdym terminie bez obaw o znaczną utratę wydajności materiału lub pogorszenie jego zakładanych parametrów. Odbiorca po raz pierwszy ma możliwość nabycia najbezpieczniejszego systemu izolacyjnego w standardowych cenach usług natryskowych.

MegaWydajny

Firma Wykonawcza po raz pierwszy ma do swojej dyspozycji mega ekonomiczny system poliuretanowy o wydajności 50-60 m3 piany z jednego zestawu komponentów.

JednoRazoweNałożenie

Firmy Wykonawcze po raz pierwszy realizują prace natryskowe ze zdolnością uzyskania docelowej grubości izolacji za jednym przyciśnięciem spustu głowicy natryskowej.