HeatGuard 200 – sztywna pianka natryskowa

HeatGuard 200 – dwuskładnikowa sztywna piana natryskowa o gęstości 34 kg/m3 i strukturze zamkniętych komórek, wypełnionych ekologicznym środkiem spieniającym, produkowanym przez firmy Dupont i Honeywell. Gotowa powierzchnia posiada jednorodną, zwartą strukturę o jasnozielonym kolorze.

heatguard izolacja natryskowa sztywna

Produkt ma zastosowanie przy termoizolacji różnego typu powierzchni w budynkach i obiektach, znajdujących się w strefach podwyższonej wilgotności.

Zasada działania poliuretanowej termoizolacji „systemem kopertowym” pozwoliła odpowiedzieć na wszystkie problemy i wyzwania, powstałe przy wykonywaniu izolacji i dociepleń dotychczasowymi, tradycyjnymi materiałami i metodami. Bezszwowa instalacja HeatGuard 200 delikatnie, ale szczelnie i trwale pokrywa powierzchnię, tworząc unikalną barierę termo, paro i hydro izolacyjną, jednocześnie likwidując ewentualne wady konstrukcyjne takie jak pęknięcia i obdrapania, w których zbiera się wilgoć i pleśnie i które z czasem mają destabilizujący wpływ na trwałość konstrukcji

  • Wysoka efektywność termiczna
  • Łatwość aplikacji
  • Biologiczna trwałość
  • Duża wytrzymałość na naprężenia ściskające i rozciągające

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Kod pocztowy (wymagane)

Treść wiadomości

Korzystając z formularza zgadzasz się z treścią Klauzuli informacyjnej.

System otrzymał Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH i prawo do zamieszczania znaku bezpieczeństwa zdrowotnego – „PRODUKT Z ATESTEM”.

HeatGuard 200 – gwarancja jakości

Zdecydowaną charakterystykę HeatGuard 200 tworzy doskonały, wysokiej jakości surowiec, który zapewnia:

  • stabilną gęstość systemu podczas wykonywania prac, co oznacza uzyskanie zawsze oczekiwanej jakości i wydajności
  • wyjątkowo trwałą adhezję do natryskiwanych powierzchni
  • brak negatywnego wpływu na otaczające środowisko i zdrowie człowieka, zarówno podczas pracy z komponentami, jak również w trakcie „życia wewnątrz materiału”, ponieważ nie zawiera freonu, formaldehydów, lotnych związków organicznych i żadnych innych szkodliwych substancji.
  • zachowanie na przestrzeni całkowitego okresu użytkowego początkowej objętości wykonanej powłoki izolacyjnej: brak kurczenia się materiału gwarantuje stabilność jego fizyczno-mechanicznych parametrów
  • podwyższone ogniotrwałe właściwości, poszerzające zakres zastosowań HeatGuard 200

Tak znaczące parametry termoizolacyjnej piany poliuretanowej HeatGuard 200 jak wysoka wydajność, efektywność działania, trwałość biologiczna i długa żywotność to obecnie najbardziej wymagane standardy jakościowe materiałów izolacyjnych, a zarazem odpowiedniki najwyższych priorytetów i standardów jakości życia człowieka.