SealCote 1000

Dachowa powłoka silikonowaSealCote 1000 PREMIUM – gotowa do użycia, jednolita powłoka silikonowa o dużej zawartości cząstek stałych. Jednorazowo nakładana, pojedyncza warstwa materiału tworzy „oddychającą” membranę, posiadającą doskonałe właściwości hydroizolacyjne i kompleksowo chroniącą przed destrukcyjnym działaniem warunków atmosferycznych. Produkt jest alifatyczny (odporny na odbarwienia) i stosowany także jako zabezpieczenie wszelkich zewnętrznych powierzchni przed oddziaływaniem słonecznego promieniowania UV. Wraz z warstwą dachowej piany HeatGuard 250 standardowo tworzy wieloletni, monolityczny system izolacyjny dla zewnętrznej powierzchni nowych lub wyeksploatowanych dachów płaskich.

gotowa hydroizolacja dachów płaskich

Silikonowy, alifatyczny SealCote 1000 jest produkowany w USA

Silikon SealCote 1000 – technologia elastomerowa w służbie hydroizolacji dachów

Szybki w natychmiastowym, prostym użyciu i nie wymagający dla instalacji specjalnych warunków wilgotnościowych i temperaturowych SealCote 1000 reprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Eliminując niektóre ograniczenia dotychczas przodujących powłok ochronnych tworzonych na bazie polimocznika, SealCote 1000 staje się wiodącym pod względem niezawodności i ekonomii produktem w dziedzinie ochronnych izolacji dachowych.

Genialne, proste i niezawodne rozwiązanie. Dlaczego wymieniać poszycie dachowe, zamiast pokryć je pojedynczą warstwą SealCote 1000 i zapomnieć o sprawie?

Zatrzymaj przecieki. Przywróć szczelność i wydłuż żywotność swojego dachu. Pomiń i zaoszczędź sobie problematycznego i kosztownego zrywania zużytego poszycia dachowego. Dokonaj tego pojedynczą warstwą SealCote 1000 i to zazwyczaj bez konieczności zastosowania podkładu czy gruntowania. Zaoszczędź czas i pieniądze.

SealCote 1000 jest nieorganicznym, wolnym od rozpuszczalników silikonem o wysokich i trwałych parametrach hydroizolacyjnych. Materiał jest wysoce elastyczny i tworzy trwałą powłokę, odporną na zacinający deszcz, śnieg, grad, temperatury i procesy utleniania

SealCote 1000 – modyfikowany, alifatyczny 100%-owy silikon elastomerowy, to najwłaściwszy wybór dla szczelnego i trwałego systemu dachowego:

 • idealny do każdego rodzaju wyeksploatowanego i powstającego dachu
 • preferowany od dawna przez doświadczone amerykańskie firmy dekarskie
 • prosty, bezpieczny, niepylący i szybki proces instalacyjny
 • izolacja elastomerowa odporna na wody opadowe i stojące
 • wyjątkowe zdolności hydroizolacyjne
 • UV odporny, bez utleniania, kruszenia, degradacji
 • UV stabilny, bez odbarwień pod wpływem promieni słonecznych
 • nie rozmywa się pod wpływem niespodziewanego deszczu w trakcie instalacji (lub opadu tuż po aplikacji)
 • przyjazny środowisku, bez zawartości rozpuszczalników

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Treść wiadomości

Korzystając z formularza zgadzasz się z treścią Klauzuli informacyjnej.

przygotowywanie-powloki-dachowej

Silikon SealCote 1000 inteligentniejszy… niż zrywanie wadliwego i montaż nowego poszycia dachu

Renowacja dachu SealCote 1000 eliminuje konieczność czasochłonnego i pracochłonnego usunięcia poprzedniej warstwy, radykalnie obniżając koszty wykonania modernizacji. Jeżeli jesteś wykonawcą oznacza to, że z udziałem SealCote 1000 Twoja oferta będzie zawsze atrakcyjniejsza i jakościowo i cenowo. Jeżeli jesteś Inwestorem, SealCote 1000 wydłuży życie Twojego istniejącego dachu, wyposażając go w bezszwowe zabezpieczenie, o niskich wymaganiach w utrzymaniu i trwałe rozwiązanie na wiele, wiele lat.

Hydroizolacja SealCote 1000 sprytniejsza… niż powłoki akryliczne na bazie wody

Na większości dachów płaskich lub o lekkim nachyleniu, występują często obszary wody stojącej. Porównując powłoki akryliczne do SealCote 1000 ogromną różnicę stanowi fakt iż silikonowy system dachowy nie ulega procesowi emulgacji (rozkładowi w emulsję) w kontakcie ze stojącą wodą. Adhezja do podłoża dachu pozostaje nienaruszona a biały lub szary silikon staje się odblaskową powłoką anty UV – kluczowe w dniach nadmiernego nasłonecznienia.

Jak hydroizolacyjny silikon SealCote 1000 obniża koszty energii?

Materiał o jasnej barwie i o wysokiej zawartości cząstek stałych odbija promienie słoneczne. Zewnętrzna połać dachu, pokryta izolacją SealCote 1000 pozostaje znacznie chłodniejsza, dzięki czemu wnętrza budynku nie ulegają letniemu przegrzaniu.Oznacza to oszczędności energii oraz zwiększenie efektywności systemów HVAC (wentylacji i klimatyzacji). SealCote 1000 spełnia wymogi i kwalifikacje „COOL ROOF” oraz „ENERGY STAR”:

„COOL ROOF”: max. temp. dachu latem 37 ⁰C ~ 49 ⁰C (typowy dach osiąga 65 ⁰C ~ 88 ⁰C)
ENERGY STAR: min. początkowa słoneczna refleksyjność powierzchni na poziomie 65% i min. na poziomie 50% po 3 latach
Odznaczenia, które posiada powłoka silikonowa SealCote 1000.

SealCote 1000 – zaawansowana technologia w parze z prostotą wykonania

Prosty w użyciu proces instalacyjny:

 1. Wyczyść powierzchnię
  powloka-silikonowa-01powloka-silikonowa-02
 2. Przygotuj podłoże uzupełniając ubytki i szczeliny
  powloka-silikonowa-03powloka-silikonowa-04powloka-silikonowa-05
 3. Nanieś dowolną metodą
  powloka-silikonowa-06powloka-silikonowa-07

Instalacja SealCote 1000 w warunkach od +2 ⁰C do +49 ⁰C.

System otrzymał Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH i prawo do zamieszczania znaku bezpieczeństwa zdrowotnego – „PRODUKT Z ATESTEM”.

TWÓJ OPIEKUN PRODUKTU

KONTAKT Z MIEJSCOWYM PRZEDSTAWICIELEM