Jak stać się naszym partnerem

Zostań partnerem LALLAFOM izolacje natryskoweObecnie przemysł poliuretanowy w Europie to młody, ale wyjątkowo dynamicznie rozwijający się sektor biznesu. Dołączając do jego uczestników otrzymujecie możliwość zapełnienia wolnej od monopolu i dużej konkurencji niszy rynkowej, ale jednocześnie z drugiej strony może być to proces ograniczany i problematyczny z powodu niewystarczającej, niezbędnej wiedzy teoretycznej i jakichkolwiek skonsolidowanych źródeł wiedzy empirycznej.

Oczywistym jest, że jako producent jesteśmy żywotnie zainteresowani rozwojem sektora pian poliuretanowych, dlatego w pełni uzasadnione są nasze dążenia do likwidowania wszelkich czynników hamujących jego rozwój.

Przyciągając nowych partnerów – wykonawców, firma LALLAFOM® USA nie tylko oferuje pracę z najwyższej jakości komponentami do termo i hydroizolacji, ale również zapewnia wszystkim swoim kontrahentom: pełną informację, wsparcie doradcze – zarówno to teoretyczne jak i praktyczne, techniczną pomoc w procesach natryskowych naszych systemów, współdziałanie w rozwiązywaniu problemów i zapobieganiu ewentualnym błędom, bieżący przepływ informacji z branży.

Wszystko to zapewnia bezproblemowe zwiększanie tempa rozwoju biznesu naszych Partnerów, czujących się istotną i nierozłączną częścią wspólnego systemu.

Dzięki współpracy z nami możesz:

  • otrzymać profesjonalne szkolenie w dziedzinie pracy z naszymi produktami
  • regularnie wzbogacać swoją wiedzę technologiczną poprzez ustawiczne kształcenie
  • korzystać ze wsparcia marketingowego
  • uzyskać nieograniczony dostęp do pomocy technicznej w rozwiązywaniu problemów wynikłych przy pracy ze specjalistycznymi urządzeniami

Ponadto ważnym aspektem działalności każdej firmy jest właściwe wsparcie prawne. Doskonale to rozumiejąc, firma LALLAFOM USA® oferuje wiedzę w dziedzinie przygotowywania prawidłowych umów z kontrahentami. Nasi prawnicy zawsze pomogą Wam rozwiązać trudne sytuacje.

Skontaktuj się z nami w dowolny i wygodny dla siebie sposób, aby dowiedzieć się w jaki sposób stać się Autoryzowanym Wykonawcą LALLAFOM® USA.

Zostań Dystrybutorem ociepleń i izolacji natryskowych w technologii LALLAFOM USA®

 

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Treść wiadomości

Korzystając z formularza zgadzasz się z treścią Klauzuli informacyjnej.