LALLAFOM USA odcina się od szkodliwego lecz niestety powszechnego na branżowym rynku trendu.

1 czerwiec, 2017

Lallafom USA nie stosował i nie będzie stosować masowego dostarczania swoich komponentów nieograniczonej liczbie firm wykonawczych. U wielu z Państwa fakt, że LALLAFOM USA nie prowadzi sprzedaży otwartej dla wszystkich firm natryskowych, może wywoływać wręcz zdziwienie i naturalną chęć pytań, dotyczących uzasadnienia takiej niepopularnej dla maksymalizacji sprzedaży doktryny.

Najlepszym wyjaśnieniem dla naszych działań niech będzie wyciąg z materiałów tegorocznego Sympozjum Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (link)

Jak wszyscy zauważamy, żyjemy w dobie wszechobecnej konkurencji, widocznej w każdej sferze rynku podażowego. Nieuniknionym efektem zarówno nadprodukcji jak i nad ilości usługodawców jest zawsze bezpardonowa walka cenowa. Wprawdzie konsumenci mają prawo do teoretycznego stwierdzenia, że to dobrze, bo wybór jest większy a ceny mniejsze (a niekiedy wręcz dumpingowe). Niestety, wszystko do pewnych granic. Granicą jest poziom jakości produktów i usług. Znaczny spadek wartości nabywczej jest okupiony drastycznym spadkiem jakości. Jest to szczególnie zauważalna obecnie ogólnoświatowa cecha wzmacniana znacznie tendencjami kryzysowymi.

Poliuretanowy rynek izolacyjno-maszynowy wykształcił w Polsce dosłownie „produkcję” firm natryskowych a obecnie ich masową ,,nadprodukcję”, jako pierwszą linię zbytu dla swoich systemów poliuretanowych i maszyn natryskowych. Na tyle starczyło horyzontu.

Kto ponosi koszty przesycenia? Ekonomicznie pierwsza linia, jakościowo jak zwykle konsument końcowy.

Tym bardziej, że sprzedaż natryskowych systemów poliuretanowych, to sprzedaż dwukomponentowych półproduktów do skomplikowanego i precyzyjnego procesu przetworzenia przez firmy wykonawcze na miejscu instalacji. Nie trudno sobie wyobrazić efekt końcowy takiego horyzontu linii podawczej: najtańszy materiał + świeżo upieczona linia zbytu + niewykwalifikowany instalator =???

Lallafom USA odcina się od szkodliwego lecz niestety powszechnego na branżowym rynku trendu. Jedyną linią podawczą, jaką akceptujemy jest: wysokogatunkowy i bezpieczny dla konsumenta materiał + przygotowana merytorycznie firma + kwalifikowany instalator = prawidłowe przetwarzanie i instalacja.

Nasze systemy poliuretanowe są dostępne wyłącznie dla dokładnie przygotowanych firm instalacyjnych, akredytowanych i audytowanych przez Europejska Organizację Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (EOPIN). Organizację, której powstanie w maju 2014 spowodowały właśnie narastające anomalie jakościowe na podawczym rynku poliuretanowych izolacji natryskowych.

UWAGA: Tylko firmy zamieszczone w dziale AKREDYTOWANI WYKONAWCY oficjalnej witryny EOPIN posiadają prawo przetwarzania i oferowania oryginalnych systemów izolacyjnych produkcji LALLAFOM USA.

Wykonawcy: http://eopin.org/akredytowani-wykonawcy/
Więcej na: www.EOPIN.org