Zakup ocieplenia pianą poliuretanową

Nasz dom – nasza twierdza. I oczywistym jest, że człowiek pragnie, aby twierdza ta była szczelna i ciepła. Do realizacji tego zadania, wystarczy odpowiednio wybrać i nabyć izolacyjną pianę poliuretanową. Naturalnie, nie tylko dom, ale również biuro, garaż czy magazyn także wymagają izolacji.

Zalety izolacji pianą poliuretanową

Pośród wszystkich termoizolatorów piana poliuretanowa uważana jest za najlepszą. Ponadto większość jest zarazem doskonałym hydroizolatorem. Zakup ocieplenia pianą poliuretanową – to doskonałe rozwiązanie dla waszego domu. Można wymienić wiele zalet tego materiału.

  • Po pierwsze, decydując się na zakup izolacji pianą poliuretanową  pamiętajcie, że posiada ona najniższą przewodność cieplną.
  • Po drugie, przy ociepleniu taką metodą likwidowana jest możliwość pojawienia się szczelin i pęknięć (mostków termicznych).
  • Po trzecie, zakup systemu poliuretanowego w beczkach, jest łatwy z logistycznego punktu widzenia, i pozwala na szybkie wytworzenie równej i gładkiej  warstwy termoizolacyjnej bezpośrednio na miejscu inwestycji.

Na koniec, należy również zaznaczyć, że materiał odporny jest zarówno na ciepło jak i zimno. Są to tylko niektóre z pozytywnych cech,  dla których warto nabyć i pianową izolację poliuretanową.

sealguard-min-min heatguard200-min-min heatguard250 heatguard250
Rodzaj materiału system termoizolacji otwarto komórkowy system termoizolacji zamknięto komórkowy system termoizolacji zamknięto komórkowy alifatyczna jednolita powłoka silikonowa
Gęstość 7-8 kg/m3 34-37 kg/m3 40-42 kg/m3 1,3 kg/l
Waga 477 kg 477 kg 477 kg 25 kg
Wydajność 45-55 m3/z zestawu 12-13 m3/z zestawu 11-12 m3 z zestawu 29 m2 z pojemnika 19 l.
Klasa palności E E E A/B w/g UL790
Warstwa izolacyjna 100 – 250 mm 30 – 70 mm 30 – 70 mm 1,0 – 2,0 mm
Zastosowanie wewnętrzna termoizolacja, izolacja dźwiękowa termoizolacja zewnętrzna/wewnętrzna, izolacja podwyższonej wilgotności zewnętrzna termo i hydro izolacja samopoziomujący system izolacji dachów hydroizolacja, ochrona anty UV, powłoka anty korozyjna

Sprzedaż izolacji pianą poliuretanową od LALLAFOM® USA

U wielu ludzi często pojawia się pytanie, gdzie kupić pianę, ponieważ chcemy, aby jej jakość była na najwyższym poziomie. Ponadto, ważna jest jej żywotność i bezpieczeństwo z punktu widzenia ekologii. Sprzedaż piany jest jednym z obszarów działalności naszej firmy. Zawsze będziecie wiedzieć, gdzie można kupić pianę, jeśli odwiedzicie naszą stronę internetową. Nasi Partnerzy pracują na wysokiej jakości sprzęcie i stosują najlepsze surowce. Jesteśmy zawsze gotowi do udzielenia odpowiedzi na pytania wykonawców, którzy chcą dokonać zakupu naszych komponentów poliuretanowych.

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Treść wiadomości

Korzystając z formularza zgadzasz się z treścią Klauzuli informacyjnej..

Jeżeli skontaktujecie się z nami – nigdy więcej nie pojawi się u Was chęć napisania w sieci „kupię pianę poliuretanową” lub poszukiwania innego punktu, gdzie można ją nabyć . Staramy się wykonywać naszą pracę najsprawniej i najefektywniej. Ponadto, jeśli zdecydujcie się na zakup naszej piany to jej cena może mile Was zaskoczyć.