Infrastruktura społeczna

szpital

Infrastruktura to budynki o różnym uprzywilejowaniu i zbiorowym przeznaczeniu. Wysokiej jakości izolacja – to przywilej SealGuard 500. Ta natryskowa termoizolacja poliuretanowa jest niezastąpiona przy ocieplaniu i wygłuszeniu budynków biurowych, szpitali, placówek rządowych, urzędów państwowych, hal produkcyjnych, magazynów, itp.

Budowa infrastruktury wymaga przeważnie dużych powierzchni, na więcej niż jednym poziomie i warunków dla obecności na obiektach większej grupy ludzi. Kluczową więc sprawą staje się właściwy dobór materiałowy i technologiczny izolacji, dla ocieplenia i wygłuszenia budynku oraz jego pomieszczeń.

Przyjazna dla środowiska termoizolacyjna piana SealGuard 500 stanowi uniwersalny izolator, podtrzymujący optymalną temperaturę i poziom wilgotności. Czyste, świeże powietrze, brak pleśni i grzybów, komfortowa temperatura – to nie jedyne efekty, jakie osiągnie się po zastosowaniu tego typu termoizolacji. System dodatkowo wygłusza poszczególne pomieszczenia, segmenty czy kompleksy.

Zastosowanie na takich obiektach lekkiej piany natryskowej SealGuard 500 rozwiązuje problem wysokiej jakości ocieplenia dla dużych, użytkowych, energochłonnych powierzchni. SealGuard 500® posiada doskonałą adhezję, scala się z powierzchnią i nie stanowi dla konstrukcji uciążliwego obciążenia. Żywotność SealGuard 500 ograniczona jest jedynie trwałością struktury samego budynku.