Architektura mieszkaniowa

budownictwo mieszkaniowe
SealGuard PIP – zalewowo-wtryskowy, półsztywny, termoizolacyjny system otwarto komórkowy o niskiej gęstości, jest często jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla właściwej izolacji wewnątrz istniejącej architektury mieszkaniowej Nie zawiera chemikaliów niszczących strefę ozonową, formaldehydów i azbestu, nie wydziela substancji toksycznych, a podstawowym komponentem powodującym powstawanie piany jest woda.

SealGuard PIP w stanie ciekłym wtryskiwany jest w wyznaczoną przestrzeń i powoli powiększając swoją objętość, wypełnia ją zamieniając w bezszwową, jednolitą barierę termiczną, powietrzną i akustyczną, zapobiegającą przenikaniu temperatur, pyłów, innych zanieczyszczeń oraz hałasu.

SealGuard PIP posiada doskonały rozrost i końcową adhezję. Po wypełnieniu przestrzennej pustki tworzy zintegrowaną całość z otaczającą konstrukcją, wzmacniając ją strukturalnie i zarazem nie powodując wagowego jej obciążania.

SealGuard PIP nie osiada z upływem czasu, nie rozkłada się, nie traci swoich parametrów i pozwala użytkownikom rewelacyjnie zmniejszyć zapotrzebowanie budynku na wydatki związane z ogrzewaniem i klimatyzacją.