Wsparcie

Lallafom - wsparcie

Obecnie przemysł poliuretanowy w Europie to młody, ale niezmiernie dynamicznie rozwijający się sektor biznesu. Dołączając do jego uczestników otrzymujecie możliwość zapełnienia wolnej od monopolu i dużej konkurencji niszy rynkowej, ale jednocześnie z drugiej strony może być to ograniczane i problematyczne z powodu niewystarczającej a niezbędnej wiedzy teoretycznej i jakichkolwiek skonsolidowanych źródeł wiedzy empirycznej.
Oczywistym jest, że jako producenci jesteśmy żywotnie zainteresowani rozwojem sektora pian poliuretanowych, dlatego w pełni uzasadnione jest nasze dążenie do likwidowania wszelkich czynników hamujących jego rozwój.

Przyciągając nowych partnerów – wykonawców, firma LALLAFOM nie tylko oferuje pracę z najwyższej jakości komponentami do termo i hydroizolacji, ale również zapewnia wszystkim swoim kontrahentom: pełną informację, wsparcie doradcze – zarówno to teoretyczne jak i praktyczne, techniczną pomoc w procesach natryskowych naszych systemów, współdziałanie w rozwiązywaniu problemów i zapobieganiu ewentualnym błędom, bieżący przepływ informacji z branży.

Wszystko to zapewnia bezproblemowe zwiększanie tempa rozwoju biznesu naszych Partnerów , czujących się istotną i nierozłączną częścią wspólnego systemu.