Budownictwo mieszkaniowe

budownictwo mieszkaniowe

Jednym z najbardziej rozpowszechnionych obiektów, na których stosuje się polimocznik FlexGuard 2100® – to hydroizolacja dachów płaskich. Stosuje się go jako końcowe pokrycie dachowe, nie wymagające dodatkowej ochrony. Gotowe pokrycie doskonale wytrzymuje wszystkie różnice temperatur, skutecznie izolując dach przed przeciekaniem. Nieocenione efekty przynosi także jako jednolita hydroizolacja fundamentów.

FlexGuard 2100® jak i wszystkie produkty LALLAFOM® USA jest ekologiczny, nie szkodzi otaczającemu środowisku, jak również zdrowiu człowieka. Dlatego stosowanie FlexGuard 2100® w budowie i modernizacji domów, jak również obiektów socjalnych takich jak szpitale, sanatoria, szkoły, przedszkola jest jak najbardziej uzasadnione.

Natryskowa hydroizolacja FlexGuard 2100® pozwoliła rozwiązać wszystkie te problemy występujące przy budowie nowych domów, z którymi borykali się architekci. Nieodłącznym elementem budownictwa mieszkalnego są parkingi naziemne. Izolacja łączników – to jedna ze sfer zastosowań FlexGuard 2100®.