MotoGuard 2500®

natryskowy polimocznik motoryzacyjnyMotoGuard 2500® – to szczególna powłoka natryskowa, stworzona dla służby w motoryzacji i transporcie. Ochrania kluczowe i narażone na zużycie lub uszkodzenia mechaniczne elementy karoserii i podwozi pojazdów oraz wszelkie przestrzenie ładunkowe transportu przewozowego i przeładunkowego.

Elementy i przestrzenie pokryte MotoGuard 2500®, stają się odporne na ścieranie, zarysowania, odpryski i wgniecenia. Hermetycznie opierają się korozji, ekstremalnym warunkom atmosferycznym i związkom chemicznym. Gwarantują bezpieczeństwo antypoślizgowe. Powłoka MotoGuard 2500® jest hydro-szczelna i gazoszczelna, nawet najcieńsza jej warstwa nie przepuszcza wody i powietrza.

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Kod pocztowy (wymagane)

Treść wiadomości

Korzystając z formularza zgadzasz się z treścią Klauzuli informacyjnej.

Niezależnie od podstawowych funkcji, MotoGuard 2500® zredukuje dźwięki, wstrząsy i wibracje w transporcie kołowym, kolejowym i wodnym, zhermetyzuje kontenery i skrzynie ładunkowe, wzmocni i zabezpieczy elementy piankowe oraz powierzchnie z tworzyw sztucznych.

MotoGuard 2500® jest hybrydowym elastomerem natryskowym, opartym na dwuskładnikowym pochodzeniu poliuretanowo – polimocznikowym. Jest dostępny w gamie kolorów, zapewniających walory estetyczne, dostosowanie do potrzeb instalacyjnych. Coraz częściej na ulicach spotyka się pojazdy, w dużej mierze lub w całości pokryte tego typu produktem. Trend łączy wszechstronne i praktyczne zabezpieczenie elementów karoserii z oryginalnymi i sugestywnymi wrażeniami wizualnymi.