HeatGuard 280

HeatGuard 280 pianka poliuretanowa sztywnaHeatGuard 280® – Produkt w jednej instalacji oferuje najwyższe poziomy w zakresie termoizolacji, paro i hydro-izolacji oraz strukturalnego wzmocnienia konstrukcyjnych przegród budowlanych. Izolacyjna piana natryskowa HeatGuard 280® przy gęstości 45/m3 i wewnętrznej strukturze zamkniętych komórek, dysponuje wytrzymałością na ściskanie o sile ponad 400 kPa. Wszechstronne możliwości tego wysokiej klasy poliuretanu, wykraczają daleko poza standardowe pojęcia ociepleń czy hydro-izolacji budowlanych.

heatguard 280 specjalistyczna pianka poliuretanowa

Izolacja natryskowa do zadań specjalnych

Oprócz wszelkich typowych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, system izolacji natryskowej HeatGuard 280® z powodzeniem jest instalowany na posadzkach przeznaczonych dla ciężkiego ruchu kołowego czy fundamentach budowlanych obiektów powstających w strefach ryzyka powodziowego i wysokich poziomów wód gruntowych (strefach narażonych na bezpośredni ciśnieniowy nacisk wodny). Doskonale sprawdza się również jako zewnętrzna powierzchnia drenażowa dla wód opadowych.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Kod pocztowy (wymagane)

Treść wiadomości

Korzystając z formularza zgadzasz się z treścią Klauzuli informacyjnej.

Wyjątkowe parametry termoizolacyjne

Współczynnik oporu cieplnego R=6,3 zostaje uzyskany już przy warstwie izolacyjnej o grubości zaledwie 2,54 cm (1”), co daje pojęcie o efektywności termicznej HeatGuard 280® i uzmysławia oszczędności energetyczne, wynikające z zastosowania tak doskonałego materiału izolacyjnego w technologii bezłączeniowej instalacji natryskowej. Ocieplenia dachów i ścian, izolacje fundamentów, posadzek i stropów, wykonywane poliuretanową izolacja natryskową w systemie HeatGuard 280® wykazują nieprzeciętne zdolności termoizolacyjne i gwarantują rewelacyjne efekty ekonomiczne.

Bezwzględność w sile działania, łagodność dla najbliższego otoczenia

System HeatGuard 280® wyróżnia zastosowanie wysokogatunkowego czynnika spieniającego 365 MFC, który jest dla zamknięto-komórkowej piany poliuretanowej gwarantem stabilności gęstościowej, liniowej i parametrowej. Ma on też swój udział w wysokim poziomie ekologii materiału. Poza tym podstawowy skład komponentów przetwórczych HeatGuard 280® w znacznej części ma swoje źródła w recyklingu. Brak obecności freonów, chloro-fluoro-węglowodorów, formaldehydu i materiałów włóknistych oraz ustanie emisji lotnych związków organicznych w ciągu 48 h zasłużenie wprowadza natryskową pianę HeatGuard 280® do ścisłej elity systemów przyjaznych środowisku naturalnemu i zdrowiu człowieka.
Praktyczność i ponadczasowość

Dzięki najbardziej profesjonalnemu podejściu produkcyjnemu HeatGuard 280® wytwarzany jest w dwóch specjalistycznych wersjach, zwiększających jego możliwości adaptacyjne do maksimum. Oferowany w wersjach letnich i zimowych, HeatGuard 280® bez najmniejszych problemów jakościowych i wydajnościowych jest instalowany w temperaturach otoczenia od minus 10 st C do plus 38 st C i to ze znakomitą przyczepnością do większości spotykanych materiałów, tworzących: metalowe, drewniane lub betonowe powierzchnie konstrukcyjne i przegrody budowlane.