Sztywna piana poliuretanowa

Budowa domu lub budynku o dowolnym przeznaczeniu wymaga zaufania doświadczonemu specjaliście. Jeżeli macie w planach budowę domu za miastem, to przy braku własnego doświadczenia budowlanego musicie zwrócić się do firmy budowlanej, która zajmie się wykonawstwem w jak najkrótszym czasie i na jak najwyższym poziomie. Należy zaznaczyć, że obecnie oferowana jest bardzo duża ilość materiałów do zrealizowania solidnego i niezawodnego procesu budowlanego.

W ostatnim czasie bardzo często do ocieplenia ścian, podłóg, stropów a nawet fundamentów wykorzystuje się innowacyjną izolację sztywną pianą poliuretanową. Materiał ten posiada wystarczająco gęstą strukturę, dlatego też został nazwany pianą sztywną (poliuretan sztywny). Materiał jest czysty ekologicznie i bezpieczny dla zdrowia człowieka. Gęstość systemu izolacyjnego HeatGuard Soy pozwala wykorzystywać go przy termoizolacji fundamentów, elewacji, eksploatowanych dachów jak również w budynkach o podwyższonym poziomie wilgotności.

izolacja natryskowa sztywna pianka izolacja natryskowa sztywna pianka
Rodzaj materiału system termoizolacji zamknięto komórkowy system termoizolacji zamknięto komórkowy
Gęstość 34-37 kg/m3 24-25 kg/m3
Waga 477 kg 477 kg
Wydajność 12-13 m3/z zestawu 16-17 m3/z zestawu
Klasa palności G1 G1
Warstwa izolacyjna 30 – 70 mm 50 – 80 mm
Zastosowanie termoizolacja zewnętrzna i izolacja podwyższonej wilgotności zewnętrzna /wewnętrzna termoizolacja

Sztywna piana posiada jednorodną strukturę i kolor. Pokrywając powierzchnię tym materiałem nie tylko zapewniacie sobie wysoki poziom termoizolacji, ale również doskonałe wygłuszenie. Jednocześnie materiał daje możliwość wyrównania powierzchni, jeżeli występują na niej niewielkie pęknięcia i wady. Materiał będzie służyć przez długi okres czasu, dlatego pomieszczenie będzie skutecznie zabezpieczone przed niskimi temperaturami powietrza.

Zakup piany sztywnej

Aby dokonać zakupu piany sztywnej, złóżcie zamówienie poprzez naszą stronę internetową lub skontaktujcie się z nami telefonicznie.

Materiał dostępny zawsze!

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Treść wiadomości

Korzystając z formularza zgadzasz się z treścią Klauzuli informacyjnej.